Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град Бургас, Изгрев
290 000 €
567 190.70 лв.

(1 908 €, 3 731.72 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:01 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 83 пъти.
Площ:
152 m2
Етаж:
3-ти от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2028 г.

Описание на имота:

Предлагаме за продажба четиристаен апартамент в нов модерен жилищен проект в сърцето на ж.к. Изгрев.

Апартаментът е с площ от 152,09 кв.м. на втори жилищен етаж и е функционално разпределен, като се състои от входно антре, просторна всекидневна с кухненска част, три спални, две бани/WC, WC и две тераси.
просторна всекидневна с кухненска част, спалня, баня с тоалетна и две тераси. Площта и разпределението позволяват възможност за преустройство в тристаен апартамент.

Бутикова жилищна сграда с ограничен брой апартаменти, създадена за хора, които търсят спокойствие, комфорт и висок стандарт на живот. Съвременна архитектура, стилна фасада с HPL елементи, висок клас немска дограма и асансьор Орона .
Апартаментите са функционално разпределени и светли, с отопление чрез модерна локална ТЕЦ система за цялата сграда и индивидуален контрол на потреблението за всеки апартамент. Осигурени са изводи за парно и водно подово отопление, гарантиращи комфорт и енергийна ефективност през всички сезони.
Районът предлага спокойна жилищна среда, много зеленина и отлична инфраструктура, с бърз достъп до основни пътни артерии, търговски обекти, училища, детски градини и градски транспорт. Локацията е подходяща както за постоянно живеене, така и за инвестиция.

-Срокът за завършване на сградата е 26 месеца.
-Гъвкава схема на плащане.
-БЕЗ КОМИСИОНА ОТ КУПУВАЧА.
-Съдействаме за банково кредитиране.